6 Nisan 2014 Pazar

OH YES!


Ummm hi, I really am a big fan of L, I'm in love with him - no, my feelings for him more than love, I adore him, he is my hero - OK THAT'S ENOUGH! Well, my name is Alice Lawliet and my husband (I mean, my DREAM husband.) is L Lawliet. u_u His birthday is 31st of October (1979 in manga and 1982 in anime) but we don't know where is his birthplace because he is the best and private and mysterious and super and awesome - OK, he is a secret detective, so his birthplace is unknown. And that's why he is famous too. (But he is also famous for his magnificence.) I actually love everything he said (Even a little hiccup is very important for me.) but if I have to choose one of his quotes, I think it can be "I'm justice", "I'm L" or "An eye for an eye" - I also love his speech abaout "monsters" at DN Rewrite: Wammy's House. I think I did everything I had to do now. But I want to specify that I'm actually not in love with him in just"that" way. Like I said, my feelings for him are can't explain with only a romantic love, also I don't think I'm worth him. BUT I also don't want anybody for him. (If there should be someone for him it should be me.) Yeah, I'm pretty yandere for him, as it seems. By the way I'm really sorry abaout my bad English! ^^" I hope it doesn't matter?

Tumblr'da yaptıkları "officialy-married" diye bir etkinlik (?) bu ve kocan olmasını istediğin kişi hakkında doğum tarihi, doğum yeri, mesleği, bilinme nedeni, favori repliğin gibi bilgiler veriyorsun. Yani yazmam gereken şey sanırım şuydu:

"Hello, my name is Alice Lawliet, and my husband is L Lawliet. He was born on 31st of October 1979 in manga and 1982 in anime but his birthplace is unknown. He is a detective and it's why he is famous. I love all of his quotes but I guess my favorite one is "I'm justice." Sorry for bad English but I hope it doesn't matter." Peki soruyorum size, benim değerli okuyucularım, Alice'iniz L ile ilgili herhangi bir şeye kısa bir yanıt verebilir mi?
   

Adamlar acımış da yapmışlar resmen. xDDD Zaten dikkat ettiğiniz gibi "vah bunun durumu çok ağır ama yapmazsak mazallah şimdi dellenir bize bu deli" diyerek yazıyı okumadan direk kocam yapmışlar L'yi. (Bu arada cidden dellenirdim. Hele ki başkasının kocası olsaydı. Neyse ki yanderelik yapmama gerek kalmadı. ^^) Her ne kadar bu sadece bir tür "oyun" olsa da L Lawliet Married To: Alice Lawliet yazısını görmek... Ay kalbim... Bana bir şeyler oluyor...
Not: Fakat "Oh yes!" başlıklı bir yazıda bu kadar çok no yazısı bulunması..? SONRA DA NEDEN BU KADAR MUHTEŞEMİM! Aslında kimse öyle bir şey iddia etmedi... Neyse. Ben ölmeme döneyim! *HCCCCCCCKKKKK* *otopsi raporu sonucunda mutluluk krizinin burun kanallarına yaptığı baskı yüzünden burun kanamasından öldüğü açıklandı* *mezar taşında "Aşkı için öldü!" yazıyor*

4 yorum:

 1. l 35 yaşında değil ki bu bir
  ikincisi beyaz arkaplan üzerine gri yazıların hc okunmuyor onu soyleyeyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay... Neden bu troller hep beni bulur? Daha doğrusu troll olma çabasındakiler. (Yine mi hayallerini çaldım yoksa?)
   L mangaya göre 1979 yılında doğdu, 2014 - 1979 = 35, eğer Ekim'de doğduğu için şu an henüz 35 yaşına basmadığını kast ediyorsan zaten 35 yaşında olduğunu ben yazmadım, sitenin adminleri herhalde doğum gününe dikkat etmeden yazmış bu bir. ^^ İkincisi de bence gayet net okunuyor. Neden okuyamadığını anlamadım ama sorun seninle ilgili olmalı. *kicks anonims ass* (Evet, bu blogun sahibi çok kafadır, dikbaşlılık etmeye çalışan zıpçıktılardan da hiiiç hoşlanmaz ve saygı duymaz.)

   Sil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Niye tüm beyin israfları beni buluyor ya? -_-

   Sil